.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

O nas

Gabinet Dentystyczny „SMILE” działa od 2009 roku. Przez ten czas dokładaliśmy starań, aby Nasi pacjenci mogli korzystać z najwyższej jakości usług stomatologicznych udzielanych przez specjalistów przy wsparciu nowoczesnych urządzeń diagnostycznych. Nasza praktyka to nie tylko bardzo dobrze wyposażone gabinety, kompetentny i miły personel, ale również komfortowe, klimatyzowane wnętrza, które zmieniają Państwa dotychczasowe wyobrażenie o wizycie u stomatologa.

 

Korzystamy z nowoczesnych urządzeń wspomagających diagnozowanie i proces leczenia  tj.:
- pantomograf Gendex Orothalix 8500 (wykonywanie zdjęć panoramiczych szczęki i żuchwy)
- aparat Gendex expert DC (do wykonywania zdjęć zębowych – punktowych)
- kamera wewnątrzustna Gendex eZ1
- DiagnoDent Pen – do laserowego wykrywania próchnicy
- mikro-silnik ze zintegrowanym lokalizatorem wierzchołka VDW.GOLD – do mechanicznego opracowywania kanałów korzeniowych w trakcie leczenia endodontycznegoNad Państwa bezpieczeństwem czuwa personel, przestrzegający zasad aseptyki i antyseptyki, które mają na celu wyeliminowanie możliwości zakażenia. Wszystkie instrumenty są każdorazowo poddawane dezynfekcji i sterylizacji. Dla każdego pacjenta przygotowujemy pakiet sterylnych narzędzi. Posiadamy w gabinecie własną sterylizatornię, której sercem jest autoklaw włoskiej firmy FARO, kontrolujący parametry procesu wyjaławiania.

 

ZAPRASZAMY NA LECZENIE STOMATOLOGICZNE W RAMACH UMOWY Z NARODOWYM FUNDUSZEM ZDROWIA!

 

Oferta

Using Layouts

Gabinet Smile oferuje Państwu leczenie przez specjalistów w wybranych dziedzinach stomatologii. Dokładamy starań, aby nasi pacjenci korzystali z wiedzy fachowców oraz nowoczesnego sprzętu.

czytaj dalej

Dla dzieci

Zapraszamy najmłodszych do Gabinetu Smile na wizyty adaptacyjne, zabiegi profilaktyczne oraz leczenie. Drodzy Rodzice, nie musicie czekać, aż waszemu dziecku wyrosną wszystkie mleczne zęby.

Czytaj dalej

Pierwsza wizyta

Using Layouts

Pierwsza wizyta w Naszym Gabinecie wiąże się z czynnościami, które mają na celu stworzenie dla Państwa kompletnej dokumentacji medycznej oraz prawidłowe przygotowanie do właściwego leczenia. 

Czytaj dalej