.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Informujemy że gabinet będzie czynny 02.11. 2019 od godz 8.30 do 16.00

O nas

Gabinety dentystyczne Smile. ul. Krańcowa 107 A telefon 601 255 202 tel. 81 744 35 35
www. smile-lublin.pl
Wychodząc naprzeciw pacjentom, poszerzyliśmy zakres naszych usług….
Zapraszamy do naszych gabinetów wszystkich poszukujących konsultacji z zakresu chirurgii, małej ortodoncji , pełnego zakresu protetyki i stomatologii estetycznej.

Stomatologia dedykowana jest osobom, które nie są usatysfakcjonowane wyglądem własnych zębów i marzą o zniewalającym uśmiechu dodającym pewności siebie. Nieestetyczne zabarwienie lub nieodpowiedni kształt zębów, zaburzenia zgryzu czy wynikające z tego powodu problemy z prawidłową czynnością stawu skroniowo-żuchwowego objawiające się bólem i dyskomfortem podczas mówienia czy przeżuwania są eliminowane w naszym gabinecie szybko i bezboleśnie  przez świetnie wykształconych i doświadczonych dentystów specjalizujących się w dziedzinie stomatologii estetycznej. Usuwamy przebarwienia, zajmujemy się estetyczną odbudowa ubytków rożnego pochodzenia (np. wywołanych patologicznym starciem zębów, artycją czy erozją) co pozwala na przywróceniu pięknego uśmiechu.

Najczęściej wykonywane zabiegi :
podwyższenie zwarcia co skutkuje wydłużeniem twarzy
 poprawa estetyki uśmiechu , owalu twarzy
licówki kompozytowe -  cienkie płatki wykonane z porcelany lub materiału kompozytowego, które nakleja się na nieestetycznie wyglądający ząb. Wykorzystuje się je w przypadku brzydkiego kształtu, złamania lub trwałych przebarwień zęba. Jest to jeden z najłatwiejszych sposobów zmiany jego kształtu i koloru.
zamykanie diastemy - przerwa pomiędzy jedynkami
wypełnienia estetyczne w martwym uzębieniu
zmiana kształtu korony zęba
protezy:szkieletowe - metalowe , elastyczne Overdenture
korony
mosty
odbudowa , nadbudowa zębów
podnoszenie zgryzu
mała ortodoncja, chirurgia
Wybielanie zębów

Oferta

Using Layouts

Gabinet Smile oferuje Państwu leczenie przez specjalistów w wybranych dziedzinach stomatologii. Dokładamy starań, aby nasi pacjenci korzystali z wiedzy fachowców oraz nowoczesnego sprzętu.

czytaj dalej

Dla dzieci

Zapraszamy najmłodszych do Gabinetu Smile na wizyty adaptacyjne, zabiegi profilaktyczne oraz leczenie. Drodzy Rodzice, nie musicie czekać, aż waszemu dziecku wyrosną wszystkie mleczne zęby.

Czytaj dalej

Pierwsza wizyta

Using Layouts

Pierwsza wizyta w Naszym Gabinecie wiąże się z czynnościami, które mają na celu stworzenie dla Państwa kompletnej dokumentacji medycznej oraz prawidłowe przygotowanie do właściwego leczenia. 

Czytaj dalej